Młodzieżowa Rada Doradcza Burmistrza ma nowego członka

0

W dniu dzisiejszym Burmistrz Błaszek Karol Rajewski wydał zarządzenie o powołaniu Martyny Wawrzyniak w skład Młodzieżowej Rady Doradczej Burmistrza Błaszek. Jak wyjaśnił burmistrz była to tylko czysta formalność, gdyż od początku istnienia MRD angażowała się we wszystkie wydarzenia i akcje charytatywne organizowane przez burmistrza i członków rady.
Martyna Wawrzyniak urodziła się 27 stycznia 1996 roku. Jest mieszkanką Chałupek (k. Sieradza) i absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. Obecne studiuje finanse i rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Interesuje się finansami, z przedmiotów kierunkowych najbardziej przypały jej do gustu rachunkowość, analiza finansowa oraz podatki. Od marca 2017 roku działa w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej w Redakcji Informacji. Obecnie wspólnie z wiceprzewodniczącym MRD i Centrum Kultury w Błaszkach przygotowuje Turniej Fifa 17, który burmistrz planuje zorganizować w ramach Błaszkowskiej Areny Gier.
Uroczyste wręczenie aktu powołania do Młodzieżowej Rady Doradczej Burmistrza Błaszek nastąpi na najbliższym posiedzeniu MRD w dniu 12 kwietnia 2017 roku.