23 Finał WOŚP

0

23 Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 11 stycznia 2015 roku w niedziele po raz 23 pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Organizatorzy 23 Finału WOŚP chcą ponownie zwrócić uwagę rodaków na to jak ważne jest to, aby udzie starsi mogli dochodzić do zdrowia w godnych warunkach, dlatego już po raz trzeci są Oni również tematem zbiórki pieniążków. Orkiestra po raz kolejny chce również za zebrane pieniążki podtrzymać wysokie standardy opieki medycznej na oddziałach pediatrycznych oraz onkologicznych.

Tak jak podczas 22 Finału, tak i teraz nie zabrakło chętnych osób do pomocy. Błaszkowskie Sztab, działający na terenie naszej gminy, jest mile zaskoczony takim odzewem wśród młodzieży, gdyż w tym roku zebraliśmy pełną setkę Wolontariuszy. Zgłosili się Ci, którzy już z nami grali, ale również nowe osoby. Cieszy nas fakt, że mieszkańcy naszej gminy, a zwłaszcza młodzież, tak chętnie wspierają inicjatywę Fundacji Jurka Owsiaka, a tym samym nasz Sztab.

Jak podczas corocznych Finałów głównym punktem imprezy będzie „Światełko do nieba”. Nie zabraknie także licytacji gadżetów orkiestrowych m.in. Podkoszulek 23 Finału czy Kubków. Już dzisiaj zapraszamy do Centrum Kultury w Błaszkach na wspaniałą zabawę w słusznej sprawie!

Niech 11 stycznia 2015 roku będzie dniem, w którym troska
o najmłodszych i seniorów zagości na ulicach naszego miasta. Niech będzie widoczne to, że los drugiego człowieka nie jest obojętny dla każdego z nas.