Warsztaty muzyczno-edukacyjne w Wojkowie

0

W dniach od 13 do 15 października w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P w Wojkowie odbywać się będą warsztaty muzyczno-edukacyjne „W Jego Sercu”.
Organizatorem warsztatów jest ks. Ryszard Krakowski, który jest proboszczem parafii Wojków, specjalistą Terapii Uzależnień i organizatorem poprzednich edycji warsztatów.
Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Błaszek Karol Rajewski, który również wsparł finansowo warsztaty. Współorganizatorem projektu jest również Centrum Kultury w Błaszkach.
Celem organizowanych warsztatów muzyczno-edukacyjnych ma być integracja mieszkańców gminy, rozwijanie umiejętności muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz edukacja związana z zagrożeniami ze strony substancji uzależniających. W projekcie wezmą udział dzieci z tereny naszej gminy, a także zaproszeni goście z całej Polski. Finałem warsztatów, będzie koncert uwielbienia „W Jego Sercu”, który odbędzie się 15 października 2017 roku o godz. 17.00 w kościele w Wojkowie na który już dziś serdecznie zapraszamy.