Kabaret na Dzień Kobiet

0

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Burmistrz Błaszek Karol Rajewski oraz Centrum Kultury w Błaszkach zapraszają wszystkie panie na spektakl kabaretowy „Old Spice Girls”, który zaplanowano na wtorek 6 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury.
„Old Spice Girls” to kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach. W rolach głównych wystąpią: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego,  autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek” oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego, satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego.
Dwugodzinny program rozrywkowy jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę. Zapraszamy! Wstęp wolny.